E-monocykl

Zwiększ swoją mobilność

Roller można bardzo łatwo przenosić lub przewozić – pojazd waży nieco ponad 10 kilogramów i z łatwością mieści się w bagażniku każdego auta. Przemieszczając się komunikacją miejską również bez problemu znajdziemy dla niego miejsce – zajmuje go tyle, co zwykła aktówka.

Niesamowity środek transportu

Roller jest niezwykłym środkiem codziennego transportu. Wygląda jak skrzyżowanie monocyklu z futurystyczną deskorolką, dlatego uważamy, że dobrą, alternatywną nazwą dla niego jest „emonocykl”, gdzie przedrostek „e” oznacza po prostu „elektryczny”. Pomijając ich nowoczesny kształt, Rollery są bardzo efektowne podczas jazdy. Ciągle stanowią interesującą nowinkę na polskich ulicach, chodnikach czy ścieżkach rowerowych. Dlatego nie zdziwcie się Państwo, że po ich zakupie mnóstwo osób będzie chciało się dowiedzieć, czym jest ten nietypowy monocykl, na którym właśnie jedziecie, i na jakiej zasadzie działa.

Mały rozmiar, wielkie możliwości

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom Rollery są idealnym rozwiązaniem dla osób poruszających się zarówno po dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Bez żadnych problemów można nimi dojechać do pracy, miejsca spotkania ze znajomymi czy na uczelnię.

Nowoczesne sterowanie

Sterowanie odbywa się przy pomocy balansu naszego ciała. Jeśli chcemy rozpocząć jazdę, po prostu lekko przechylamy się do przodu. W tym momencie emonocykl reaguje na nasz ruch i zaczyna poruszać się w kierunku, w którym pochylone jest nasze ciało. Dobrej jakości, niewielki silnik elektryczny pozwala rozpędzić nasz Roller do rozsądnej prędkości, zaś szeroka opona i doskonałe wyważenie pojazdu sprawiają, że jedzie się nim równie łatwo, co rowerem.

Komfort poruszania się

14-calowe koło zapewnia skuteczne pochłanianie wstrząsów oraz bardzo dobrą przyczepność. Rollerem można bez problemu przejechać po ogranicznikach prędkości, zjechać z krawężnika i pokonać wiele innych niewysokich przeszkód.

Szybko, szybciej … RunRoll!

Elektryczne monocykle posiadają liczne zalety. Najistotniejszym argumentem przemawiającym za ich zakupem jest łatwość, z jaką poruszamy się w zatłoczonych miastach. Fakt, że korzystając z elektrycznych monocykli wszędzie będziemy szybciej, niż pieszo lub samochodem, stojąc w długich korkach, także jest bardzo poważnym argumentem przemawiającym na korzyść tych urządzeń.

Wystarczy 20 minut …

Nauka jazdy trwa tylko 20 minut, a potem już godzinami można czerpać przyjemność z przemieszczania się tym wyjątkowym pojazdem po ulicach, chodnikach, ścieżkach rowerowych czy drogach.

Wystarczy 30 minut ładowania akumulatora, aby ponownie cieszyć się jazdą. Pełne ładowanie zajmuje maksymalnie 90 minut.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Instalacja elektryczna Rollera jest w na tyle szczelna, aby można było korzystać z niego niezależnie od warunków pogodowych.

Wysoka jakość wykonania zapewnia długie użytkowanie urządzenia, a wytrzymałe materiały użyte do produkcji pojazdu gwarantują odporność na wstrząsy i uszkodzenia.

six